SZC logo

Heves Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203035/008 | 3300 Eger, Bem tábornok u. 3.

Intézmény logo

Heves Vármegyei SZC Kossuth Zsuzsanna Technikum, Szakképző Iskola, Kollégium és Könyvtár

HírekKözérdekű adatokKRÉTA

Hírek

2024. máj. 28.


  • Dicsekvés :)

„Tehetséged érték, fedezzük fel közösen!” című, szakmai fórum

Az Észak-magyarországi Rendészeti Tehetségsegítő Tanács 2024. május 28-án tartotta „Tehetséged érték, fedezzük fel közösen!” című, szakmai fórumát a Miskolci Rendvédelmi Technikumban.

„Tehetséged érték, fedezzük fel közösen!” című, szakmai fórum

A rendezvény keretében értékelték a Mutasd meg magad! – tanulói portfólió 3 díjazottját, valamint átadták a rendészeti területen tehetséges fiatalok és az őket segítő szakemberek munkájának elismerése céljából három kategóriában az emlékplaketteket. Iskolánkból Szívós Ábel Gábor 11.D osztályos rendészetis diákunk portfóliójával bekerült a díjazottak közé. ahol lehetőséget kapott portfóliója bemutatására.

A Mutasd meg magad! – tanulói portfólió készítő pályázatra összesen 23 portfólió érkezett, melyet egy 3 fős pontozó bizottság értékelt, majd a legtartalmasabb, legszínesebb, legjobban felépített és kivitelezett 3 db portfóliót oklevéllel és egy kis ajándékkal jutalmazták. A pályázóknak egy minimum 15, maximum 20 diából álló prezentációt kellett készíteni, melyben megmutatták önmagukat. A prezentációban nemcsak verseny- és tanulmányi eredményekről, nyelvvizsgákról, hobbikról, de az útról, mely ezekhez az eredményekhez vezetett, az iskola, család, mentorok támogatásáról, a nyújtott lehetőségekről, azok kihasználásáról, a készített alkotásokról, írásokról s a rövid- és hosszú távú terveiről is be kellett számolnia.

Gratulálunk Ábelnek! További sikereket kívánunk!

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Tanévzáró ünnepség

Tanévzáró ünnepség

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

2024. jún. 18.


Oktatás ágazati alapvizsga

Oktatás ágazati alapvizsga

A 10.C osztály Oktatási szakasszisztens tanulói sikeres ágazati alapvizsgát tettek.

2024. jún. 11.


Sulizsák program a Kossuthban

Sulizsák program a Kossuthban

Idén csatlakozott iskolánk a Sulizsák programhoz.

2024. jún. 11.Partnereink

SZC logo

Heves Vármegyei Szakképzési Centrum


Heves Vármegyei SZC Kossuth Zsuzsanna Technikum, Szakképző Iskola, Kollégium és Könyvtár

3300 Eger, Bem tábornok u. 3.

Telefon: +36208583699

E-mail: titkarsag kukac kossuthzsuzsa.hu

OM azonosító: 203035/008

Felnőttképzési nyilvántartási száma: B/2024/000306


2024Heves Vármegyei SZC Kossuth Zsuzsanna Technikum, Szakképző Iskola, Kollégium és Könyvtár