06 70/641-2563 | 36/515-020 titkarsag@kossuthzsuzsa.hu
Országos Középiskolai Rendészeti Egyéni Verseny – 2022. április 12.

Iskolánkból a 11, 12. évfolyam közszolgálati ügykezelői képzésében résztvevő tanulói közül az alábbiak vettek részt a kétfordulós (valójában három) versenyen. A verseny összetettségére utal, hogy azon a rendészeti ismeretek mellett még 3 kérdéskör, rendészettörténet, KRESZ ismeretek, és angol nyelvi ismeretek is szerepeltek. 

  1. forduló: (előválogató) 

12/D. osztály

  1. Bogdán Patrik
  2. Ludányi Gábor
  3. Szűcs Dominik
  4. Szűcs Szabina
  5. Tóth Alex

11/D. osztály

  1. Czinege Petra
  2. Mihályi Erik
  3. Sós Boglárka
  4. Szlávik Dominika

Az első fordulóban elért versenyeredmények alapján a második fordulóba a tényleges országos döntőbe következő tanulóink jutottak be:

12/D. osztály
Bogdán Patrik
Tóth Alex

11/D. osztály
Czinege Petra

Az országban jelenleg 103 intézményben folyik Rendészeti Pályaorientációs Képzés, melyből 51 intézmény 480 tanulója indult az OKREV versenyen. Heves megyéből egyedüli intézmény voltunk, ahonnét a döntőbe is bekerültek tanulók.  A közszolgálati versenyzők létszáma 26. fő volt.

Tanulóink a következő helyezéseket érték el:
Tóth Alex 12.
Bogdán Patrik 16.
Czinege Petra 19.

Kaló József
szakmai oktató